הצהרת נגישות עבור Betmashad.co.il

Betmashad.co.il מחויבת להבטחת נגישות דיגיטלית לאנשים עם מוגבלות. אנו משפרים ללא הרף את חווית המשתמש עבור כולם ומיישמים את תקני הנגישות הרלוונטיים.

מצב התאמה

הנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG) מגדירים דרישות למעצבים ולמפתחים לשיפור הנגישות לאנשים עם מוגבלות. הוא מגדיר שלוש רמות של התאמה: רמה A, רמה AA ורמה AAA. Betmashad.co.il תואם חלקית ל-WCAG 2.1 רמה AA. תואם חלקית פירושו שחלקים מסוימים של התוכן אינם תואמים באופן מלא לתקן הנגישות.

מָשׁוֹב

נשמח לקבל את המשוב שלך על הנגישות של Betmashad.co.il. אנא הודע לנו אם נתקלת במחסומי נגישות באתר שלנו על ידי יצירת קשר במייל [email protected].

תאימות לדפדפנים וטכנולוגיה מסייעת

Betmashad.co.il נועד להיות תואם עם הגרסאות העדכניות ביותר של דפדפני אינטרנט נפוצים וטכנולוגיות מסייעות, כולל קוראי מסך ותוכנות זיהוי דיבור.

מפרט טכני

Betmashad.co.il נבנה באמצעות טכנולוגיות אינטרנט מודרניות, כולל HTML5, CSS3 ו-JavaScript. אנו בודקים ומשפרים ללא הרף את הנגישות של האתר שלנו באמצעות כלי נגישות אוטומטיים ובדיקות ידניות.

מגבלות וחלופות

למרות המאמצים שלנו להבטיח נגישות, ייתכנו מגבלות מסוימות. להלן תיאור של מגבלות ידועות ופתרונות אפשריים. אנא צור איתנו קשר אם אתה מבחין בבעיה שאינה רשומה למטה.

ייתכן שחלק ממסמכי PDF לא יהיו נגישים במלואם. אנו פועלים להבטיח שכל קובצי ה-PDF באתר שלנו יהיו נגישים, אך ייתכן שחלקם לא יעמדו בתקני הנגישות.
ייתכן שחלק מהתוכן של צד שלישי לא יהיה נגיש במלואו. אנו שואפים להבטיח שכל תוכן צד שלישי באתר שלנו עומד בתקני נגישות, אך ייתכן שחלקם לא יהיו נגישים במלואם.
גישת הערכה

Betmashad.co.il העריך את הנגישות של האתר שלנו על ידי ביצוע בדיקות ידניות ושימוש בכלי נגישות אוטומטיים. האתר מפוקח ונבדק באופן שוטף על מנת להבטיח נגישות.